Harmonogram warsztatów

✉ biuro@smartkobieta.pl

Nasza misja

 

SMART Kobieta powstała z myślą o Kobietach i dla Kobiet, abyśmy mogły wzajemnie się wspierać, wymieniać doświadczenia, rozwijać i inspirować .

To inicjatywa, której hasłami przewodnimi są:

 

S – siła

M – motywacja

A – atrakcyjność

R – rozwój

T – twórczość

 

My – czyli twórczynie tego pomysłu – Iza i Kasia, na co dzień normalne  dziewczyny, z bagażem codziennych obowiązków, myślami i próbami godzenia życia zawodowego i rodzinnego, mamy, koleżanki i żony, wychodzimy do Was – Kobiet – z propozycją stworzenia przestrzeni, w której każda z Was znajdzie coś, co pozwoli poczuć się po prostu kobietą. Kobietą, ze swoimi potrzebami, pragnieniami, problemami, które można rozwiązać oraz stworzy przestrzeń własnych inspiracji i możliwości do rozwoju i realizacji swoich marzeń.

Jako aktywne Kobiety, bazując na swoich doświadczeniach oraz doświadczeniach innych kobiet, proponujemy Wam 5 STREF SMART Kobiety, w których mamy nadzieję, że każda z Was znajdzie coś interesującego i inspirującego.

Pomysły i tematy warsztatów SMART Kobiety, powstały w oparciu o nasze potrzeby, oczekiwania, sytuacje z którymi musimy sobie radzić oraz cele, które często sobie wyznaczamy i do których dążymy.

Chciałybyśmy, aby każda Kobieta, która odwiedzi nasze STREFFY, mogła z czasem powiedzieć, iż jest SMART Kobietą! 🙂